Bilgem

Okul Öncesi Eğitimi, Kreş & Montessori Eğitimi

Videoyu oynat

Okulumuz

Bilgem ailesi olarak MEB Müfredatına uygun okul öncesi eğitim programımız ve Montessori eğitimlerimizle çocukların; fiziksel, zihinsel ve psikolojik gelişimlerini ve bireysel farklılıklarını değerlendiren, özgüvenlerini, yaratıcılıklarını ve öğrenmeye olan isteklerini arttırarak potansiyellerini doğru yönde kullanan, hayat başarısı ve akademik başarısı yüksek olmalarını hedefliyoruz.

 

Çocuklarımızın, kendi yaş grupları ile sosyalleşmeleri, gelişimlerini sağlıklı ve güvenli şekilde tamamlamaları, ve eğlenerek öğrenmeleri için hemen başvurun.

Eğitim Anlayışımız

Çocuklarımızı beceri ve yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilecekleri sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen sorumluluklarını taşıyabilen, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı ve ilkeli bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

 

Sorumluluğumuzun çocuklarımızın düşünme yeteneğini geliştirerek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan hayat boyu öğrenmeye açık bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz. Her çocuk bizim için özeldir. Her çocuk farklı kişilik özelliklerine, ilgi – yetenek ve farklı öğrenim yapılarına sahiptir.

 

Okulumuza gelen her çocuğun bireysel potansiyeline göre, özgüvenini kaybetmeden kendi hedeflerine ulaşabilmesi üzerine bir eğitim anlayışı ile hareket ediyoruz.

h-02
h-16

Eğitim ve Etkinliklerimiz

Sağlık & Güvenlik

Çocuğunuzun sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. Eğitim merkezimizde temizlik ve güvenlik için katı kurallar vardır ve bu anlamda bir model olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz.

 

Eğitim merkezimizdeki tüm alanlarımız: